Mariusz (MARIO) - vocal, instrumenty klawiszowe, akordeon. Pomysłodawca i założyciel zespołu, na imprezach także wodzirej. Od szkoły podstawowej udzielał się intensywnie na wszelkich imprezach okolicznościowych i to mu zostało do dziś. Na scenie zaczął występować w wieku 15 lat w zespole VIVAT. Następnie przeszedł do zespołu MARVEL,  w którym grał do roku 2012.
Z wielką rozkoszą lubi przebierać  między białymi i czarnymi klawiszami. Człowiek z bardzo dużym poczuciem humoru, zawsze nawiązuje doskonały kontakt z gośćmi. Lubi wszelkiego rodzaju wyzwania.
Ilona (GWIAZDA) - vocal, tamburyn. Scena jest jej żywiołem. Zaśpiewa, wyśpiewa, zanuci każdy utwór, nawet a capella, a swoją charyzmą i energią potrafi pociągnąć do zabawy każdego. Świetnie odnajduje się w każdym stylu muzycznym i każdym towarzystwie. Urodzona jest by błyszczeć na scenie, a scena stworzona jest właśnie dla niej, tam czuje się jak ryba w wodzie. Jest również doskonałą fryzjerką, stylistką a jeszcze lepszą wizażystką.
Potrafi zmienić niemal, że każdą osobę nie do poznania.
Mariusz (KOSMO) - gitarzysta, drugi głos.  Z gitarą związany od wielu lat. Oprócz gitary elektrycznej lubi także klasyczne dźwięki gitary akustycznej. Wszystko co ma struny w jego rękach zabrzmi profesjonalnie. Doświadczony muzyk, nie bojący zmierzyć się z każdym gatunkiem muzyki. Potrafi zagrać niemal że wszystko, począwszy od spokojnych ballad, biesiadę, gorące taneczne klimaty, roc&rolla, aż po ostrego rocka. Solówki zagrane przez niego potrafią spowodować dreszcz emocji. Poza gitarą miłośnik motoryzacji.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Powielanie, kopiowanie bez zgody autorów zabronione. Zespół MAYVON
Wykonanie: Foto-Video Studio